E-Kart Ve Özellikleri

Şifreleme sistemine sahip olan bir kart olan ukash kart, e- kartlardan olan bir karttır. Kartın fiziksel bir kart formu olmamakla birlikte size bu kart verildiğinde 19 haneli bir şifre verilir. Bu yönüyle kartınız kredi kartından k-farklıdır. Kredi kartı gibi çalışabilir fakat kredi kartından da farklıdır. İlk olarak ukash kart kredi kartından daha güvenlidir.

E-kart, Ukash Kart

E-kart, Ukash Kart

Bu yüzden çok fala kullanılan ve talep gören bir karttır. Biliyoruz ki artık internet üzerinden alışveriş yapabilmekteyiz. Ve özellikle bu şekilde yapılan sanal alış verişler bazı güvensiz olaylar içerebilmektedir. Çünkü kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, kişisel bilgilere ulaşım nadir de olsa olanaklıdır. İşte bu karta böyle bir durum söz konusu olamaz. Çünkü bu karttaki kişisel bilgilerinize dahi ulaşılsa kartınızın içinde para bulunmayacaktır. Kartınızın kullanım şekli bu şekildedir.

Ukash kartınıza istediğiniz zaman nakit para yükleyebilirsiniz ve hemen kullanabilirsiniz. İşte bu yüzden kredi kartından daha güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Yeni nesil e- kartlardan biri olan bu kartı çok seveceksiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>