Ön Ödemeli Sistemler Arasında Lider Kart: Ukash

                Teknolojinin ilerlemesiyle birçok alan sanallaşmaya başlamış iken, bunlar arasına alışveriş de dâhil oldu. Sanal alışveriş kullanıcılara birçok kolaylık sağlarken kimi güvenlik sorunları da baş göstermiyor değil. Kimlik ve kredi kartı bilgileri çalınan insanlar, bu bilgilerin kötü niyetli kişilerin ellerine geçmesiyle büyük sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu konulara çözüm olması için geliştirilen ön ödemeli sistemler arasında 2005 yılından beri lider konumda olan Ukash kart sistemleri, İngiltere’de kuruldu.

                Ukash, kullandığı üstün 256 Mbit SSL şifreleme sistemleriyle oluşturduğu 19 haneli PIN kodlarının güvenliğini sağlıyor. Her ne kadar isminde kart geçse de, Ukash kart satın aldığınızda elinize kredi kartı gibi somut bir kart geçmez. Sistem tamamen sanal olarak işler. Kart satın almanız demek 19 haneli bir kod satın almanız demek. Bu kodu alabileceğiniz 420 binden fazla satış yapan site bulunuyor. Bu sitelerden ihtiyacınız olan para miktarı kadar Ukash kart satın alın ve 20 binden fazla Ukash sistemiyle uyumlu çalışan alışveriş sitesinden alışverişinizi güvenle ve kolaylıkla yapın.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>