Online Alışverişlerde Ödeme Kolaylığı: Ukash

Yıllardır teknoloji merakım var. Teknoloji merakının maliyeti bildiğiniz gibi çok yüksek. Hele de küçük şehirlerdeki teknoloji firmalarının fiyatları da hep pahalı. Bu yüzden ben de teknoloji alışverişlerimi internet üzerinden yapmaktayım.

 

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın da farklı riskleri var. Fiyatlar ucuz olmasına rağmen ödeme konusundaki hala ciddi problemler var.  Peşin alışveriş yaptığımda 3 5 TL kar ediyorum. Ama havale ücreti ile de bu karı kaybediyordum.

Kredi kartı ile alışveriş yapmaya ise hep temkinli bakmışımdır. Bu yüzden uzun süredir kredi kartı ya da havaleden farklı bir ödeme şekli araştırmaktaydım. Sonunda bu ödeme şeklini buldum. Ukash Kart.

 

Online Alışverişlerde Ödeme Kolaylığı: Ukash

Online Alışverişlerde Ödeme Kolaylığı: Ukash

Ukash Kart sayesinde peşin alışverişlerimde Ukash Kart’ı kullanıyorum. Havale ücreti de cebimde kalmış oluyor.

 

Ukash Kart sayesinde kredi kartlarından da tamamen kurtulmuş oldum. Hiçbir kart ücreti olmayan Ukash Kart hem kredi kartlarından daha güvenli ve daha az riskli (hiç riski yok desem daha doğrudur) hem de hiçbir ek ücreti yok.

 

Tüm bu sebeplerden dolayı sizlere de Ukash Kart kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ukash Kart her bakımdan mükemmel.

 

Ukash Kart satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı Genel, Ukash Kart kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>