Ukash Kart Alacaktım Dolandırıldım

Bugün sizlerden gelen bir soru hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Bir müşterimiz ” Ukash Kart Alacaktım Ama Dolandırıldım” diye mesaj atmış bize. Bazı kişiler kendilerini kurdukları sitelerle Ukash Kart sattıklarını iddia ediyorlar. Ukash Kart satın almak isteyen kişilerden ödemeyi aldıktan sonra ya telefonlarına bakmıyorlar ya da siteyi kapatıyorlar. Bu tür dolandırıcılar her alanda olduğu gibi Ukash Kart alanına da el atmış durumdalar. Sizlere bunlardan nasıl korunabilirsiniz onları anlatacağım.

Ukash Kart alırken dolandırılmak elbette hiç birimiz istemeyiz. Zaten çok şartlar altında kazandığımız paramızın karşılığını almak isteriz. Ama kötü niyetli kişiler her yerde varlar. Ukash Kart alırken dolandırılmamak için öncelikle sitede yer alan iletişim numaralarının doğru olup olmadığını teyid etmenizi tavsiye ediyorum.

Web sitesindeki telefon numarasını arayınız ve karşınızdaki kişiyle görüşün. O kişiye Ukash Kart ile ilgili merak ettiklerinizi sorunuz. Telefondaki kişinin size güven verip vermediğini siz hissedeceksinizdir.

Sitede Ukash Kart Fiyatları‘nı başka sitelerle karşılaştırınız. Bu sayede fazladan para vermekten kurtulursunuz. Ukash Kart alırken iyi bir piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ediyorum.
Ukash-Kart-Alacaktim-Dolandirildim

Ukash Kart konusundaki bir diğer dolandırıcılık yöntemi ise kredi kartı ile ukash kart satan sitelerde oluyor. Türkiye’de online sistemde kredi kartıyla satış yapabilen firma sayısı çok fazla değildir. Bankalar sitelere sanal pos verirken siteleri çok iyi inceleyerek veriyor. Kredi kartı ile Ukash Kart almak istediğiniz sitedeki güvenlik sistemlerini inceleyiniz. Kredi kartı bilgilerinizi  hiç bir şekilde kimseyle paylaşmayınız.

Ukash Kart‘ınızı güvenli bir şekilde almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Bu yazı Genel, Ukash Kart kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>