Ukash Kart Fiyatları

Önceki yazılarımızda Ukash Kart hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermiştik. Bu yazımızda size Ukash Kart Fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Gene de öncelikle Ukash Kart Nedir? sorusuna kısa bir cevap vermek istiyorum. Ukash Kart, ilerleyen teknoloji çağına kolaylık için ortaya çıkan bir online ödeme sistemidir. Ukash Kart sayesinde insanlar kredi kartının doğurduğu güvensizlikten kurtulmakta, havale sistemlerinin kaybettirdiği zamandan tasarruf etmekteler. Ukash Kart ise hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde her türlü ödemeyi online olarak gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu yüzden Ukash Kart kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ukash Kart Nedir? sorusuna kısa bir cevap verdikten sonra şimdi asıl konumuz olan Ukash Kart fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi vereceğim

 

Ukash Kart Fiyatları her sitede farklılıklar gösterebiliyor. Bunun temel sebebi farklı firmaların kendileri için belirledikleri kar oranlarının değişiklik göstermesidir.

Ukash Kart alırken farklı sitelerde Euro cinsinden satışlar yapılmaktadır. Ödemeler ise TL cinsinden yapabilirsiniz.

Sitemizde sizlere 12 farklı miktarda Ukash Kart satışı yapmaktayız.

Ukash Kart çeşitlerimiz şunlardır:

Ukash Kart Fiyatları

5 Euro Ukash Kart

 

Ukash Kart satışlarının Euoru bazında yapıldığını söylemiştim. En ufak Ukash Kart miktarı 5 Euro’dur. Diğer sitelerde 5 Euro Ukash Kart fiyatları değişmektedir. 5 Euro Ukash Kart‘ı bizden 15 TL’ye alabilirsiniz.

5 Euro Ukash Kart sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış temsilcisi arkadaşlarımız sizinle iletişime geçebilmesi için iletişim bilgilerinizi bize ulaştırmanız gerekmektedir.


10 Euro Ukash Kart

 

Ukash Kart tek kullanımlık olduğu için ihtiyacınız kadar Ukash Kart almanız sizin için önemlidir. Ukash Kart‘ınızı bozdurduğunuzda geriye kalan miktarı kullanamazsınız. Bu yüzden alacağınız Ukash Kart miktarını ihtiyacınız olan miktarla eş tutmanız gerekmektedir.

Bu sebeple Ukash Kart miktarları çok fazladır. Bunlar arasında en çok kullanılan miktar ise 10 Euro Ukash Kart‘tır. 10 Euro Ukash Kart‘ı sitemizden 28 TL ye alabilirsiniz.


15 Euro Ukash Kart

 

Ukash Kart seçenekleri çok fazladır. Biz de sizlere daha fazla hizmet verebilmek ve size kolaylık sağlayabilmek için, mümkün olan her miktarda Ukash Kart satışı yapmaktayız. 15 Euro Ukash Kart ‘da sizlere kolaylık sağlayabilmek amacıyla çıkarılmıştır.

Sitemizden 15 Euro Ukash Kart‘ı 40 TL’ye alabilirsiniz.


20 Euro Ukash Kart

 

Ukash Kart miktarları yükseldikçe Ukash Kart fiyatları daha karlı olmaktadır. Bu yüzden sizler için 20 Euro Ukash Kart satışı da yapmaktayız. Ukash Kart tek kullanımlık olduğu için Ukash Kart‘ın miktarı çok önemlidir.

20 Euro Ukash Kart satın almak istediğiniz de bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.  20 Euro Ukash Kart‘ınızı bizim sitemizden 55 TL’ye alabilirsiniz.


25 Euro Ukash Kart

 

Siz müşterilerimize mümkün olduğu kadar çok seçenek sunmaya çalışıyoruz. Bu seçeneklerden bir tanesi de 25 Euro Ukash Kart.

İhtiyacınız karşılığında alışveriş yapabilmeniz için ve daha uygun olması için 25 Euro Ukash Kart tam size göre.  Hemen 25 Euro Ukash Kart‘ınızı satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sonrasında özgürce alışveriş yapmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

25 Euro Ukash Kart‘ınızı 65 TL’ye web sitemizden satın  alabilirsiniz.


30 Euro Ukash Kart

 

Bir ürün aldınız ve fiyatı 30 Euro. Ödeme yapmak için kredi kartına güvenmiyorsunuz. Havale ile ödemek ise zaman kaybı olarak görüyorsunuz. Her iki durumda da haklısınız.

Bu durumlardan kurtulmanız için biz size 30 Euro Ukash Kart satın almanızı tavsiye ediyoruz. 30 Euro Ukash Kart ile aldığınız ürünün ödemesini güven içerisinde yapabilirsiniz.

30 Euro Ukash Kart‘ınızı  bizim sitemizden 80 TL’ye güven içerisinde alabilirsiniz.

 

40 Euro Ukash Kart

 

Bir çok sitede Ukash Kart çeşitleri çok sınırlıdır. Biz siz müşterilerimize her türlü imkanı ve kolaylığı sunmak için uğraşıyoruz. Bu yüzden siz müşterilerimize 40 Euro Ukash Kart seçeneğini de sizlere sunuyoruz.

40 Euro luk bir alışveriş yaptığınızda sitemizden alacağınız 40 Euro Ukash Kart ile ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

40 Euro Ukash Kart‘ı sitemizden 105 TL’ye alabilirsiniz.

 

50 Euro Ukash Kart

 

50 Euro Ukash Kart‘da çok fazla tercih edilen Ukash Kart seçeneklerinden bir tanesidir. 50 Euro’luk bir ürün aldığınızda bunun ödemesini yapmak için sitemizden 50 Euro Ukash Kart‘ınızı hemen satın alabilir ve ödemenizi güven içerisinde anında yapabilirsiniz.

50 Euro Ukash Kart‘a ihtiyaç duyduğunuzda 50 Euro Ukash Kart‘ınızı web sitemizden güvenli bir şekilde ve hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz.

50 Euro Ukash Kart‘ınızı 128 TL’ye sitemizden hemen alabilirsiniz.

 

100 Euro Ukash Kart

 

100 Euro Ukash Kart yüklü miktarlarda ürün alanların tercih ettiği bir Ukash Kart seçeneğidir. Bu seçenek çok fazla kullanılmamakla birlikte 100 Euro’luk bir ödemeniz olduğunda diğerlerine göre daha uygun olduğu için 100 Euro Ukash Kart‘ı tercih edebilirsiniz.

100 Euro Ukash Kart‘ınızı bizim sitemizden 250 TL’ye anında satın alabilirsiniz.

 

150 Euro Ukash Kart

 

150 Euro Ukash Kart da siz müşterilerimiz için sunduğumu imkanlardan bir tanesidir. 150 Euro Ukash Kart satışlarımız siz müşterilerimizin kolaylığına sunulmuştur.

150 Euro Ukash Kart‘ınızı web sitemizden 375 TL’ye satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

200 Euro Ukash Kart

 

200 Euro Ukash Kart büyük miktarlarda alışveriş yapanların tercih ettiği bir Ukash Kart seçeneğidir. Diğer seçeneklere göre daha uygun olması dolayısıyla bu müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

200 Euro Ukash Kart‘ınızı 495 TL karşılığında sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

 

250 Euro Ukash Kart

 

250 Euro Ukash Kart, Ukash Kart seçenekleri içerisindeki en yüksek miktardaki Ukash Kart seçeneğidir.  250 Euro Ukash Kart satın almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 250 Euro Ukash Kart‘ınızı 620 TL karşılığında sitemizden anında alabilirsiniz.

 

Sizlere satışta olan Ukash Kart seçeneklerimizden tek tek bahsettik. Ukash Kart seçeneklerimizin fiyatlarını da belirttik. Ukash Kart‘ınızı hemen almak için Bizimle İletişime geçiniz. Merak ettikklerinizi bize sorabilirsiniz.

Bu yazı Genel, Ukash Kart kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>