Ukash Kart Güvenlik İpuçları

Ukash Kart satan bazı firmalar dolandırıcıdır. Bu firmaların resmi olarak Ukash satma hakları yoktur. Bu firmaları nasıl tesbip edebilirim sorusuna cevap olması için size bir kaç ipucu hazırladık. Bununla birlikte Ukash satın almak isterseniz güven içerisinde Ukash Kart‘ınızı bizden satın alabilirsiniz.

Ukash Kart’la online alışveriş yaparken alışverişinizin güven içerisinde olmasını istiyorsanız aşağıdaki uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz.

1-      Ukash tarafından resmi olarak onaylanmış Resmi Ukash Kart satış sitelerinden Ukash alınız. (web sitemiz resmi Ukash Kart Satış Sitesidir)

2-      Ukash Kart resmi iş satış sitesi web sitelerinden alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

3-      Ukash kodunuzu hiç kimseyle paylaşmayınız. Bu kodu e-posta, cep mesaj ya da facebook, twitter, sosyal medya ortamlarında paylaşmayınız. Bu yollarla kimseye göndermeyiniz.

4-      Alışveriş yaptığınız web siteleri Ukash kodunuzu posta yolu ile isterse o siteden alışveriş yapmaktan vazgeçiniz.

5-      Ön ödemeli sistemle (kaparo/ilk taksit)  satış yapan web sitelerinden Ukash Kartınızla alışveriş yapmayınız.

6-      Ukash Kart’ınızı farklı kartlarla takas ya da değişim yapmayınız.

7-      Ukash Kart’la ilgili dolandırıcılıkla ilgili ayrıntılı bilgileri takip etmek için sitemizi takip ediniz.

Bu yazı Genel, Ukash Kart kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>