Ukash Kart ile facebook Kredisi Almak

Türkiye’de milyonlarca kişinin kullandığı facebook gittikçe ücretli olmaya başlıyor. İlk başta bazı oyun ve uygulamaları ücretli hale getiren facebook şimdi sayfalara koyduğu reklam butonlarıyla bir çok yeri ücretli hale getirmiş durumda. Bununla birlikte facebook‘a reklam vermek istediğiniz zaman da karşınıza doğal olarak ücret çıkıyor.

 

Facebook tüm bu ücretler için “facebook kredisi” ni kullanıyor. Facebook kullanıcıları facebooktan farklı yöntemler sayesinde facebook kredisi alıyor. Sonrasında bu kredileri istedikleri uygulama, oyun ya da ücretli işleme aktararak işlemlerini yapıyor.

Faceboook‘ta Ukash Kart‘ın hızla yayıldığını gördüğü için ödeme yöntemleri arasına Ukash Kartı koydu. Yani facebook‘tan facebook kredisi alırken Ukash Kart‘ınızı kullanabiliyorsunuz. Facebook ülkemizde Ukash üzerinden yapılan ödemelere imkan veriyor.

Facebook‘tan kredi kartı ile ya da havale ile facebook kredisi almaktan çekinen facebook kullanıcıları Ukash Kart‘larıyla rahatlık ve güven içerisinde facebook kredisi satın alabiliyorlar. Bu sayede oynayamadıkları ve kullanamadıkları bazı facebook uygulamalarını kullanabiliyorlar.

Ukash Kart ile facebook Kredisi Almak

Ukash Kart ile facebook Kredisi Almak

Facebook‘un Türkiye’de kabul ettiği ödeme şekilleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.  Facebook son olarak bu listeye Ukash‘ı da eklemiştir.

Ukash Kart kullanıcıları artık güven içerisinde facebook kredisi alırken Ukash Kart‘larını kullanabilir.

 

 

 

 

 

ÜLKE
Türkiye Moneybookers, OneCard, Western Union QuickPay, Banka Transferi, WebMoney, Ukash
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>