Ukash Kart İle İlgili Tavsiyeler

Ukash günümüzde çok ciddi satış miktarlarına ulaşmıştır. Ukash’la ilgili yasadışı kullanımda bu oranda fazladır. Bu yüzden Ukash Kart alırken aşırı dikkat etmeniz gerekmektedir. Resmi satış sitesi olmayan yerlerden Ukash Kart almaya kalkışırsanız dolandırabilirsiniz.

 

Ukash Kart alırken kredi kartı kullanmak çok sıkıntılıdır. Bazı kişiler, müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşabilmek için Ukash Kart satışı yapmaktadır. Dikkatli olmanız gerekmektedir.

PC’niz için ödeme kilidi olarak Ukash kullanmayın. PC kilidinize bile zararlı kötü amaçlı yazılım bulaşmış olabilir. Bu bir aldatmaca değildir. Ukash Kart, bir ödeme yöntemidir. Ukash tüm dünyada meşru bir kullanımıdır.

 

Ukash kart kullanırken kesinlikle yasal bir Anti-virüs yazılımı çalıştırın ve tehlike durumunda anti-virüs sağlayıcısına ve Ukash Kart satın aldığınız firmanın yetkililerine başvurun

Bu yazı Genel, Ukash Kart kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>