Ukash Kart Nasıl Alınır?

Diğer makalelerimizde Ukash Kart’ın sağladığı imkanlardan bahsetmiştik. Bu yazıda Ukash Kart’ın nasıl alındığından sizlere bahsedeceğim.

Ukash Kart satın almak istiyorsanız öncelikle Bize Ulaşın kısmından bizimle iletişime geçiyorsunuz. İletişim formuna almak istediğiniz Ukash miktarınızı, güvenli bir mail adresi ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını yazıyorsunuz. Bunun hemen akabinde görevli arkadaşlarımız sizinle iletişime geçiyor. Bu sayede verdiğiniz siparişi bir kez daha telefon üzerinden onaylamış oluyorsunuz. Bu telefon görüşmesi esnasında yetkili arkadaşa merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size daha iyi bir hizmet sunabilmek için bütün sorularınızı cevaplayacaktır.

Yetkili arkadaşımıza almak istediğiniz Ukash miktarını onaylattıktan sonra Yetkili arkadaşımız size firmamıza ait banka hesap numaralarını veriyor. Almak istediğiniz Ukash miktarının ücretini bu banka hesabımıza havale ediyorsunuz. Havale işlemini yaparken not kısmına İsminizi yazmanız işlemlerinizin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır.

Ukash Kart Nasıl Alınır

Eğer bankamatik kartınız yoksa bankamatikten kartsız işlemler menüsünden de havale işlemi yapmanız münkün. Eğer bu işlemleri yapmakta zorluk yaşarsanız bankadaki güvenlik görevlileri ve diğer çalışanlar havale yapmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktırlar.

Yaptığınız havale onaylandığı zaman bize verdiğiniz mail adresinize 19 haneli Ukash kodunuzu gönderiyoruz.

Bu kodla birlikte Ukash ile satış yapan milyonlarca web sitesinden online olarak güven içerisinde ürün satın alabiliyorsunuz.

Ukash’ınızı aldıktan sonra da her zaman bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her şeyi yetkili arkadaşlara sorabilirsiniz.

Sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için bir telefon ve mail kadar yakınınızdayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>