Ukash Kart ne zaman gelecek

Ukash Kart tek kullanımlık bir karttır.  Kartınızdaki miktarı tek seferde kullanabilirsiniz. 2. bir seferde bu kartı kullanmanız mümkün değildir. Bu yüzden bu kart ilerde sizlere hiç bir sorun çıkarmamaktadır.

Ayrıca Ukash satın aldığınızda sizlere kredi kartı gibi bir kart gönderilmemektedir. Söylediğimiz gibi Ukash, tek kullanımlık bir karttır. Bu yüzden Ukash satın aldığınızda sizlere kart yerine hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için 19 hanelik pin kodunu göndereceğiz. Ukash ile ödeme yapacağınız firmaya vereceğiniz bu kodla ödemenizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Ukash Kart ne zaman gelecek

Yani Ukash, bir kredi kartı gibi sürekliliği olan, ya da bazı indirim kartları gibi sürekli kullanılan bir kart değildir. Ukash Kart daha çok bir kontör kartı gibidir. Tek kullanımlık olması sayesinde ilk kullanımınızla birlikte işlevini kaybetmektedir. Bu yüzden Ukash size bir kart şeklinde gönderilmemektedir.

Zaten Ukash satın aldığınızda sizlere pin kodu yerine bir kart gönderecek olsak Ukash’ın temel sloganlarından birisi olan hızlı alışverişi gerçekleştiremeyecek olursunuz. Çünkü bir kartın adresinize ulaşması en az 3 4 günü alacaktır. Bu süreyi beklemek te mantıksız olacaktır. Bütün bu sebepler yüzünden size kart yerine 19 haneli bir Ukash kodu gönderiyoruz. Siz de bu kodla ödemelerinizi yapıyorsunuz.

Hemen Ukash kodunuzu almak için Bize Ulaşın.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>