Ukash Kart Nedir?

 

Ukash Kart Nedir?

Ukash Kart Nedir?

Ukash Kart Nedir

Ukash Kart, kredi kartlarının sıkıntı ve sorunlar üretmesine çözüm ve onların yerini almak üzere İngiltere’de ortaya çıkan bir alışveriş kartıdır. Aslında Ukash Kart‘ı sadece alışverişle sınırlandırmak da yanlış olacaktır. Çünkü Ukash Kart, diğer alışveriş kartlarının aksine sanki bir kredi kartı gibi görev yapmaktadır. Ukash Kart‘ın kredi kartından tek farkı Ukash Kart‘ta önceden para yatırıyorsunuz sonrasında paranız kadar alışveriş yapıyorsunuz. Kredi kartlarında ise önce alışverip yapıp sonrasında borcunuzu ödüyordunuz.

Ukash Kart bu özelliğiyle banka matik kartlarına benziyor olsa da Banka matik kartları bir çok yerde alışveriş kartı olarak geçmemekte. Ayrıca Ukash Kart‘ın her hangi bir kart ücreti de yok. Yani Ukash Kart aldıktan sonra hiç bir şekilde bir kart ücreti ödemiyorsunuz.

Ukash Kart

Ukash Kart

Ukash Kart‘ın en büyük avantajı güvenlik sorununun olmamasıdır. Kredi kartı ile alışveriş yaptığınız da kredi kartı bilgilerinizi karşı tarafa mecburen veriyorsunuz. Her ne kadar kredi kartı bilgileriniz korunuyor denilse de belli sistemlerle bu bilgilerinize ulaşılabiliyor. Ve kredi kartları üzerinden yüklü miktarlarda dolandırılma ihtimaliniz ortaya çıkıyor.

Ama Ukash Kart’larda asla bu güvenlik sorunu olmayacaktır. Çünkü Ukash Kart‘la  alışveriş yaparken her hangi bir özel bilginizi vermenize gerek yok. Paranızın riske girmesi, ya da dolandırılmanız asla söz konusu değil.

Ukash Kart Nedir?

Ukash Kart Nedir?

Ukash Kart‘ın güvenlik seviyesi oldukça yüksektir. Bu sayede Ukash Kart‘ınızın içindeki paranızın da güvenliği sağlanmış olmaktadır.

Ukash Kart bilgileriniz 19 haneli özel bir şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Bu sayede güvenle Ukash Kart‘ınızı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>