Ukash Kart Seçmeniz İçin Sebepler

                Ukash kart 2005 yılından günümüze kadar olan süreçte sanal alışverişte güvenli ödemenin lider firmalarından biri konumunda. İngiltere’de kurulan bu sistem, kredi kartı ve kimlik bilgilerinizi paylaşmaya gerek duymadan sanal alışveriş yapmanızı sağlıyor.

                Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak artan sanal alışveriş kullanıcıları, internet üzerinde kimlik ve kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemiyor. Özellikle limiti yüksek kişilerin kredi kartı bilgileri çalındıktan sonra, yüklü miktarda kartlarından alışveriş yapılması riski, kullanıcıları kredi sistemi yerine ön ödemeli sistemlere yöneltiyor. Ukash kart ön ödemeli sistemler arasında çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedenleri arasında, kullanışlı bir ara yüze sahip olması ve güvenlik konusunu çok önemsemesi başı çekiyor.

Güvenlikte en ileri seviyelerden biri kabul edilen 256 Mbit SSL şifreleme sistemini kullanan Ukash kart çözümleri, 19 haneli PIN kodunu bütün risklere karşı koruma altına alıyor. Ukash, adında her ne kadar kart ifadesi bulundursa da aslında gerçek değil sanal bir çözüm. Yani elinize bir kart somut olarak geçmiyor. Bunun yerine 420 bini aşkın web sitesinden PIN kodu satın alıyorsunuz. Bu kadar basit ve hızlı!

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>